Новини сайту


Олімпіада зі спеціальності «Фінанси і кредит»


Картинка для новини

Тестові завдання ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 навчального року серед студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності «Фінанси і кредит», яка проводиться 17-18 квітня 2018 року на базі кафедри фінансів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця між переможцями І етапу.

Олімпіада з дисципліни «Державні фінанси»


Картинка для новини

Тестові завдання ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 навчального року серед студентів вищих навчальних закладів з дисципліни «Державні фінанси», яка проводиться 18-19 квітня 2018 року на базі кафедри фінансів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця між переможцями І етапу.

Творчий залік


Картинка для новини

Згідно Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, абітурієнти, які вступають на спеціальність 061 «Журналістика» повинні додатково складати творчий залік, який проводиться з 01 лютого по 26 липня 2018 року.

Творчий залік для вступників до Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця за спеціальністю «Журналістика» проводиться дистанційно у формі написання самостійної творчої журналістської роботи.

Під час виконання самостійної роботи, вступник має обмеження часу написання у 1,5 години. Творчий залік вважається пройденим (зарахованим) за умови, що абітурієнт набрав не менше, як 50 балів.

Всеукраїнська шкільна олімпіада


Картинка для новини

3 березня 2018 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця на базі кафедри комп'ютерних систем і технологій буде проходити другий етап Всеукраїнської шкільної олімпіади для вступу на спеціальність 186 «Видавництво і поліграфія».

Олімпіада буде проходити з предмету «Математика».

Учасники другого етапу олімпіади додатково отримують до 20 балів до результатів ЗНО при умові, якщо вони будуть поступати на спеціальність 186 «Видавництво і поліграфія» у ХНЕУ ім. С. Кузнеця.