Новини сайту


Всеукраїнська шкільна олімпіада


Картинка для новини

2 березня 2019 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця на базі кафедр економічної кібернетики та комп'ютерних систем і технологій буде проходити другий етап Всеукраїнської шкільної олімпіади для вступу на спеціальності 124 «Системний аналіз», 186 «Видавництво і поліграфія».

Олімпіада буде проходити з предмету «Математика».

Учасники другого етапу олімпіади додатково отримують до 20 балів до результатів ЗНО при умові, якщо вони будуть поступати на спеціальності 124 «Системний аналіз» або 186 «Видавництво і поліграфія» у ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Олімпіада зі спеціальності «Фінанси і кредит»


Картинка для новини

Тестові завдання ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року серед студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності «Фінанси і кредит» (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування), яка проводиться 2-3 квітня 2019 року на базі кафедри фінансів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця між переможцями І етапу.

Олімпіада з дисципліни «Державні фінанси»


Картинка для новини

Тестові завдання ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року серед студентів вищих навчальних закладів з дисципліни «Державні фінанси», яка проводиться 4-5 квітня 2019 року на базі кафедри фінансів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця між переможцями І етапу.