Творчий залік для вступу на спеціальність 061 «Журналістика»

ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Факультет економічної інформатики
Кафедра комп'терних систем і технологій

Кафедра управління соціальними комунікаціями

Згідно Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, абітурієнти, які вступають на спеціальність 061 «Журналістика» повинні додатково складати творчий залік, який проводиться з 01 лютого по 26 липня 2018 року.

Творчий залік для вступників до Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця за спеціальністю «Журналістика» проводиться дистанційно у формі написання самостійної творчої журналістської роботи.

Для участі у творчому заліку учасники повинні зареєструватися на веб-сайті Університету на сторінці реєстрації учасників. Після реєстрування на сторінці реєстрації учасники отримують логін і пароль для доступу до системи Moodle.

Під час виконання самостійної творчої журналістської роботи за темою, яку система Moodle вибирає випадково з переліку рекомендованих тем, вступник має обмеження часу написання 1,5 години.

Творчий залік вважається пройденим (зарахованим) за умови, що абітурієнт набрав не менше, як 50 балів.

За спеціальністю «Журналістика» пропонуються дві бакалаврські програми «Реклама і з'язки з громадськістю» та «Медіа-комунікації» відповідають основним принципам програм із Media&Communication Studies, запроваджених у західних університетах. Що забезпечує високий рівень орієнтації студентів на реальну роботу в сучасних умовах, а також сприяє підвищенню професіоналізму мас-комунікаційного середовища через імпорт світових стандартів та підходів до мультимедійних технологій.

Фахівець у галузі реклами і зв’язків із громадськістю покликаний забезпечити гармонійну комунікацію у межах поставленої мети на рівні як невеликого підприємства, так і всієї держави. Його завдання – продумати концепцію рекламного продукту, провести ефективну рекламну та PR-акцію, сформувати позитивний імідж фірми чи особи, за допомогою певних технологій налагодити комунікації з громадськістю, представити інтереси організації на національному або міжнародному рівнях.

Адреса: м. Харків, просп. Науки, 9-А, Україна, ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Якщо у вас є питання щодо підготовки до творчого завдання, то звертайтесь до:

 • Доцента кафедри українознавства і мовної підготовки іноземних громадян
  • Кандидата філологічних наук, доцента СУХЕНКО ВІКТОРІЇ ГРИГОРІВНИ
  • Телефон: (057) 702-11-86 (додатковий 3-63 або 3-19)
 • Завідувача кафедри управління соціальними комунікаціями
  • Кандидата педагогічних наук, доцента ЯРЕСЬКО КАТЕРИНИ ВІКТОРІВНИ
  • Телефон: (057) 702-09-96, (050) 283-21-16
  • Електронна скринька: kattyfun@ukr.net

Чекаємо на Вас!!!

Остання зміна: вівторок, 30 січень 2018, 16:02